سوالات رایج

پاسخ: بله، با توجه به گیاهی بودن تمامی محصولات تولید شده شرکت افشانه گیاه خزر تمامی محصولات دارای رایحه گیاهی می باشند که نشانه کاملا گیاهی بودن این محصولات می باشد.

پاسخ: خیر، حشره کش های بی بو و با توجه به شیمیایی بودن ترکیبات و بکار بردن همان سموم بی بو به مراتب دارای اثرات سوء بیشتری هستند زیرا انسان متوجه خطر آن ها نشده و میزان بیشتری از آن را بر اثر درمعرض قرار گرفتن دریافت خواهد نمود

پاسخ: بله، تمامی دستورات مصرفی که روی لیبل های محصولات درج شده است به منظر ریشه کنی حشرات بوده و این امر مستلزم اجرای دقیق این دستورات می باشد. از دیگر دلایل ریشه کنی حشرات با سبزآسا خواصیت تخم کشی بسیار قوی در کنار خاصیت حشره کشی آن است که باعث ریشه کنی حشرات موذی می شود

پاسخ: خیر، به دلیل کاملا گیاهی بودن ترکیبات سبزآسا و اثرات مضر حشره کش های شیمیایی روی این ترکیبات امکان استفاده هم زمان وجود ندارد.

پاسخ: خیر، ترکیبات نانویی موجود در فرمولاسیون سبزآسا طبیعی بوده و برای انسان و پستانداران بی ضرر است.

پاسخ: حشره کش های سبزآسا از مخلوط چند گیاه دارویی بی ضرر برای پستانداران بشکل فرمولاسیون فعال و موثر نانویی تشکیل شده است که تمامی این ترکیبات گیاهی دارای خواص حشره کشی هستند. تمامی ترکیبات گیاهی به دلیل دارا بودن مقادیر بالایی یوژنول، آپی ژنول، آلفا و بتا پینن و لیمونن دارای خاصیت حشره کشی و تخم کشی بسیار قوی می باشند که اثر ضربه ای بالا (Knock down) به دلیل نوآوری فرمولاسیون و فرآوری ویژه این ترکیبات با مواد نانویی از دلایل پتنت بودن فرمول سبزآسا می باشد.

پاسخ: سبزآسا دارای تاییدیه کشور دانمارک در خصوص نوآوری و اثربخشی فرمول بوده همچنین دارای مجوزهای مربوطه از سازمان غذا و دارو، محیط ریست، ستاد نانو و سازمان سمت و ده ها لوح و تقدیرنامه داخلی و خارجی می باشد.

پاسخ: خیر، به دلیل کاملا گیاهی بودن سبزآسا هیچگونه مسمومیتی در پستانداران ایجاد نمی کند و برای بزرگسالان و کودکان و زنان باردار کاملا بی ضرر است. البته افرادی که به بوی گیاهان دارویی و گل و گیاه دارای آلرژی می باشند ممکن است به بوی سبزآسا واکنش نشان دهند که امری طبیعی است

پاسخ: خیر، پرمترین از سموم پایروتروئیدی بوده که حشره کش شیمیایی محسوب می شود و دارای تمامی مشکلات و عوارض مربوط به آن ها است اما سبزآسا فرمولاسیون ویژه از گیاهان دارویی بی ضرر برای انسان است.

نکات مهم در استفاده از سبز آسا

نکات استفاده از حشره کش پیتار

نکات استفاده از حشره کش پیتار

مشاهده

نکات استفاده از ویتال

نکات استفاده از ویتال

مشاهده

نکات استفاده از ساتوکس

نکات استفاده از ساتوکس

مشاهده

نکات استفاده ریمو حیوانات

نکات استفاده ریمو حیوانات

مشاهده

نکات استفاده ریمو انسانی

نکات استفاده ریمو انسانی

مشاهده